1. Książka

Książka o tematyce biegowej będzie uniwersalnym rozwiązaniem. Jednak jeśli mamy możliwość zwróćmy uwagę lub delikatnie dopytajmy się jakie książki już biegacz posiada – szkoda by było gdyby egzemplarz się powtórzył!

ksiazki2

2. Pakiet startowy na zawody

Świetny pomysł na prezent! Sama taki zrobiłam w tym roku. 🙂 Zapisałam mojego Triathlonistę na Bydgoszcz Triathlon.
Podpytaj osobę której chcesz sprawić prezent w jakim biegu chciałaby wziąć udział i kup pakiet startowy (jeśli zapisy już ruszyły), na pewno będzie zadowolona z prezentu!

3. Akcesoria np. torba sportowa, słuchawki do biegania,  magnesy do numeru startowego, blackroll

Torba sportowa jest dobrym rozwiązaniem. Znasz osobę, która nie używa torby sportowej jadąc na trening lub zawody? Ja nie znam! Każdy zawsze ma torbę ewentualnie plecak. Osobiście byłabym mega szczęśliwa gdybym dostała torbę w serduszka od Gym Hero 😀 Nowe, unikatowe i śliczne torby dla kobiet :
torbysportowe
https://gymhero.eu/pl/

Biegacze, którzy słuchają muzyki podczas biegania na pewno ucieszą się z nowych słuchawek
dsc_8491
Producent słuchawek do biegania JABRA

Magnesy do mocowania numeru startowego, absolutny HIT!
Koniec z męczącym zapinaniem agrafek tuż przed startem, numer startowy przypina się raz dwa!  Myślę, że każdy biegacz chciałby je mieć. 🙂

magnesy

Magnesy firmy BibBits do kupienia na stronie www-klik (na hasło : strongfitwomen  otrzymacie 10% rabatu)

Roller, wałek do masażu! Każdy biegacz powinien go używać, zbawienie dla mięśni po treningu. 🙂
dsc_8500
Roller marki Blackroll kupimy na stronie

4. Wieszak na medale

Wieszak na medale jest ciekawym rozwiązaniem, w końcu biegacz będzie mógł wyeksponować swoje osiągnięcie i trudy pracy włożonej w treningi. Ponadto jeśli ktoś biega często na zawodach to takich wieszaków nigdy nie za wiele. 🙂

wieszakinamedalezlogo
Wieszaki na medale od wieszakinamedale.pl

5. Album ze zdjęciami ze wszystkich startów z minionego roku

Taki album może okazać się świetnym prezentem. Osobiście uwielbiam zdjęcia i bardzo ucieszyłabym się gdyby ktoś zebrał cały mój biegowy rok w jednym miejscu i  mogłabym do niego w każdej chwili wrócić, obejrzeć i powspominać.

6. Karta podarunkowa do sklepu biegowego 

Załadujesz kartę podarunkową na kwotę którą postanowiłeś obdarować biegacza i już sam biegacz kupi sobie co będzie chciał.

7. Suplementacja (witaminy, minerały, białko itd.)

Suplementacja również jest dobrą alternatywą, podejrzyj co biegacz używa i kup nowe opakowania lub postaw na zupełnie nowy produkt, wtedy biegacz przetestuje i spróbuje nowości.

dsc_8444

8. Odzież np. czapka, rękawiczki, koszulka, skarpety kompresyjne, rękawki do biegania.

Tego nigdy nie jest za mało w biegowej szafie! 🙂
dsc_8476

Polecają się rękawki do biegania firmy Halfworn

9. Pakiet u trenera/ Voucher na wizytę u fizjoterapeuty/Voucher na badania wydolnościowe

Pakiet u trenera – warto zainwestować, praca z trenerem może okazać się owocna + trener zwróci uwagę na technikę biegu i może zauważyć pewne niuanse których biegacz podczas biegu nie widzi i nie jest świadomy, że coś robi źle.

Voucher do fizjoterapeuty – nie każdy biegacz odwiedza fizjo, voucher może okazać się pomocny podczas przygotowań do półmaratonu/maratonu kiedy treningi są bardzo intensywne.  Aczkolwiek nie wykluczajmy osób, które biegają mniej lub z niższą intensywnością, regeneracyjna wizyta u fizjoterapeuty przyda się każdemu biegaczowi.

Voucher na badania wydolnościowe – za chwilę nowy rok, nowy biegowy sezon, warto sprawdzić na ile stać nasz organizm. Uważam, że każdy biegacz chociażby raz w życiu mógłby wziąć udział w badaniach wydolnościowych, żeby sprawdzić stan swojego organizmu.

10. Karnet na basen/siłownię 

Dobrą alternatywą jest karnet na basen lub siłownię, chociażby przez miesiąc biegacz mógłby spróbować dodatkowej dyscypliny, jeśli się przekona przedłuży karnet. Zawsze będzie to dodatkowa motywacja do wprowadzenia nowych treningów.

Mam dla Was RABAT -10% do sklepu radello.pl 
Ważny do 31.12.2016r. 23:59:59
Hasło rabatowe : strongfitwomen