Regulamin konkursu

 1. Organizatorem konkursu jest właściciel konta @strong_fit_women na portalu społecznościowym Instagram razem z marką ODRA @najlepiej_razem.
 2. Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne z zapoznaniem się z niniejszym regulaminem.
 3. Konkurs trwa od 25.02.2019r. do 03.03.2019r. do godziny 23:59:59.
 4. W konkursie mogą wziąć udział osoby pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych.
 5. W konkursie mogą wziąć udział osoby obserwujące profil @najlepiej_razem i  @strong_fit_women na portalu społecznościowym Instagram.
 6. Zadanie konkursowe:
  * Polubienie zdjęcia konkursowego
  * Opublikowanie komentarza pod postem konkursowym i napisanie w nim – udzielenie odpowiedzi na pytanie: „Z kim jest Ci najlepiej?” – #najlepiejrazem jest mi z @, ponieważ…
 7. Nagrodą w konkursie są słodycze marki ODRA.
 8. Na zdjęciu konkursowym widoczne są przykładowe słodycze marki ODRA.
 9. Nagroda nie podlega zamianie na równowartość pieniężną lub inną nagrodę rzeczową.
 10. Spośród osób biorących w konkursie zostaną wybrane trzy najbardziej kreatywne odpowiedzi.
 11. Wygrywają trzy osoby.
 12. Zwycięzcy po ogłoszeniu wyników konkursu mają obowiązek skontaktowania się z Organizatorem poprzez wiadomość prywatną wysłaną do @strong_fit_women lub poprzez wiadomość e-mail wysłaną na adres: strong.fit.women@gmail.com i podanie następujących danych do wysyłki nagrody: imię, nazwisko, adres do korespondencji, numer telefonu, adres e-mail.
 13. Wyniki zostaną ogłoszone 04.03.2019r. w komentarzu pod postem konkursowym.  Zwycięzcy zostaną oznaczeni @ w komentarzu.
 14. Nagrodę w konkursie wysyła do zwycięzcy przedstawiciel marki ODRA.
 15. Osoba biorąca udział w konkursie akceptuje powyższe warunki i wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu ogłoszenia zwycięzcy konkursu i wysyłki nagrody.
 16. Konkurs nie jest w żaden sposób organizowany, sponsorowany, wspierany i powiązany z serwisem społecznościowym Instagram.
 17. Konkurs nie podlega Ustawie z dnia 29 lipca 1992r. o grach losowych i zakładach wzajemnych. (Dz. U. 1992 nr 68 poz. 341.