Under Armour HOVR MACHINA to nowe model butów do biegania marki UA, rekomendowane jako buty, które Cię trenują! Lekkie, komfortowe i szybkie, takie powinno być bieganie w tym modelu. Jakie jest? Sprawdzę to! 😉

Amortyzacja w butach do biegania

W tym modelu zastosowano system amortyzacji UA HOVR, który wykorzystuje zwrot energii podczas kontaktu z podłożem. Dba o odpowiednią dynamikę oraz bezpieczeństwo podczas biegu. Natomiast piankowa śródpodeszwa obudowuje technologię HOVR i Enerfy Web zapewniając płynny i stabilny bieg.

Neutralne buty do biegania

Model Hovr Machina to buty neutralne dla biegaczy, którzy szukają balansu między elastycznością, a amortyzacją.

Cholewka buta i zapiętek

Cholewka buta wykonana jest z lekkiej i oddychającej siatki, która zapewnia doskonały komfort podczas biegu. W HOVR MACHINA został wzmocniony zapiętek, który dba o stabilizację stopy podczas biegu. Wewnątrz jest wykonany z miękkiego materiału, dlatego ryzyko otarć jest niewielkie lub zerowe.

Podeszwa buta HOVR MACHINA 

Podeszwa została wykonana z solidnej gumy, która zapewnia dobrą przyczepność do podłoża podczas biegu. Wstawki z gumy węglowej zwiększają wytrzymałość podeszwy w miejscach, które są najbardziej narażone na ścieranie. Bieżnik jak na buty do biegania na twardych nawierzchniach jest dosyć „agresywny”.

hovr machina

Sensor wbudowany w podeszwie

W modelu HOVR MACHINA w podeszwę został wbudowany sensor, który śledzi, zapisuje i analizuje parametry biegu. Bezprzewodowo łączy się z aplikacją mobilną UA MapMyRun, co pozwala na personalizację treningu. Na podstawie pomiaru tempa, kadencji, długości kroku oraz przebiegniętych kilometrów. To wszystko mierzy zarówno z telefonem, jak i bez niego!

Biegaczu bądź widoczny

Buty posiadają odblaskowe elementy, które dbają o dodatkową widoczność podczas biegu po zmroku.

Gdzie mogę przymierzyć buty?

Buty dostępne są w sklepie Under Armour CH Arkadia, al. Jana Pawła II 82 w Warszawie oraz CH Bonarka, ul. Kamieńskiego 11 w Krakowie. Możesz zamówić je również przez Internet na stronie https://www.sportstylestory.com/

Under Armour HOVR MACHINA pierwsze wrażenie

Już wkrótce uzupełnię 😉